Monika KRYEMADHI
Personal Information
Albania
(09/04/1974 - )
Socialist Movement for Integration
 
Deputy
Assembly of the Republic of Albania
Bulevardi Deshmoret e Kombit nr. 4
AL - - Tirana
Tel:
Fax:
Mobile:
E-mail:
www :

Member's roles in the PACE
Membership of political groups:
Representatives not belonging to a Political Group (30/09/2013 - ) (Member)
Assembly Member:
since 30/09/2013  (Substitute)
from 24/09/2001 to 23/01/2006 (Substitute)
Working language: English
MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s):
Alternate of: Mr Petrit VASILI in the Committee on Social Affairs, Health and Sustainable Development)