Jean LE BAIL

Jean  LE BAIL Representative
Deputy
S.F.I.O.
Assemblée nationale
Palais Bourbon FR - 75355 - Paris cedex 07 SP
BE France


Assembly Member

  • from 16/04/1956 to 21/04/1959 (Representative-France)
  • from 13/08/1949 to 11/12/1951 (Representative-France)

Working language: French

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet