J. van de KIEFT

J. van de KIEFT Representative
Member of the House of Representatives
Labour
House of Representatives - Tweede Kamer der Staten Generaal
Postbox 20018 NL - 2500 EA - The Hague
BE Netherlands


Assembly Member

  • from 07/08/1950 to 30/09/1952 (Representative-Netherlands)
  • from 13/08/1949 to 08/09/1949 (Representative-Netherlands)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet