Lord Marinus van der GOES - van NATERS

Marinus van der GOES - van  NATERS Substitute
Member of the House of Representatives
Labour
House of Representatives - Tweede Kamer der Staten Generaal
Postbox 20018 NL - 2500 EA - The Hague
BE Netherlands


Assembly Member

  • from 21/04/1959 to 01/01/1960 (Substitute-Netherlands)
  • from 13/08/1949 to 01/04/1959 (Representative-Netherlands)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet