Jean SEITLINGER

Jean  SEITLINGER Representative
Deputy
U.D.F.
Assemblée nationale
Palais Bourbon FR - 75355 - Paris cedex 07 SP
BE France


Assembly Member

  • from 30/06/1986 to 23/06/1997 (Representative-France)
  • from 24/04/1978 to 01/01/1980 (Representative-France)

Working language: French

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet