Helena ROSETA

Helena  ROSETA Representative
Deputy
PS
Assembleia da República
Palácio de S. Bento PT - 1249-068 - Lisboa cedex
BE Portugal


Assembly Member

  • from 25/01/2016 to 22/04/2018 (Representative-Portugal)
  • from 28/01/1980 to 28/01/1983 (Representative-Portugal)

Working language: French

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet