Michel DREYFUS-SCHMIDT

Michel  DREYFUS-SCHMIDT Substitute
Senator
Socialiste
Sénat
Palais du Luxembourg, 15 rue de Vaugirard FR - 75291 - Paris cedex 06
BE France


Assembly Member

  • from 04/11/1998 to 07/09/2008 (Substitute-France)
  • from 30/01/1984 to 25/09/1986 (Substitute-France)

Working language: French

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet