Marcelo PALACIOS

Marcelo  PALACIOS Substitute
Deputy
Socialiste
Congreso de los Diputados
Calle Floridablanca s/n ES - 28071 - Madrid
BE Spain


Assembly Member

  • from 22/04/1991 to 24/06/1996 (Substitute-Spain)
  • from 21/04/1986 to 29/06/1990 (Substitute-Spain)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet