Hermann SCHÄFER

Hermann  SCHÄFER Representative
Deputy
FDP
Deutscher Bundestag
Platz der Republik 1 DE - 11011 - Berlin
BE Germany


Assembly Member

  • from 07/05/1953 to 01/09/1953 (Representative-Germany)
  • from 07/08/1950 to 01/09/1951 (Representative-Germany)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet