Theodoros PANGALOS

Theodoros  PANGALOS Representative
Deputy
PA SO K
House of Parliament
Palaia Anactora GR - 10021 - Athens
BE Greece


Assembly Member

  • from 21/01/2002 to 20/11/2009 (Representative-Greece)
  • from 29/01/1990 to 21/01/1994 (Representative-Greece)

Working language: French

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet