Péter MÉSZÁROS

Péter  MÉSZÁROS Substitute
Deputy
Dem. Forum
Hungarian National Assembly
Kossuth Lajos tér 1-3 HU - 1357 - Budapest
BE Hungary


Assembly Member

  • from 22/04/1991 to 03/10/1994 (Substitute-Hungary)
  • from 22/11/1990 to 01/04/1991 (Representative-Hungary)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet