Friedrich VOGEL

Friedrich  VOGEL Representative
Deputy
CDU/CSU
Deutscher Bundestag
Platz der Republik 1 DE - 11011 - Berlin
BE Germany


Assembly Member

  • from 22/04/1991 to 30/01/1995 (Representative-Germany)
  • from 29/06/1983 to 30/01/1984 (Substitute-Germany)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet