Manuela AGUIAR

Manuela  AGUIAR Representative
Deputy
PPD/PSD
Assembleia da República
Palácio de S. Bento PT - 1249-068 - Lisboa cedex
BE Portugal


Assembly Member

  • from 22/01/1996 to 06/06/2005 (Representative-Portugal)
  • from 03/02/1992 to 10/01/1996 (Substitute-Portugal)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet