João POÇAS SANTOS

João  POÇAS SANTOS Substitute
Deputy
Soc. Dém.
Assembleia da República
Palácio de S. Bento PT - 1249-068 - Lisboa cedex
BE Portugal


Assembly Member

  • from 19/03/1997 to 24/09/1999 (Substitute-Portugal)
  • from 03/02/1992 to 29/09/1995 (Substitute-Portugal)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet