Francesco SPERONI

Francesco  SPERONI Representative
Deputy
Lega Nord
Camera dei deputati
Palazzo Montecitorio IT - 00186 - Roma
BE Italy


Assembly Member

  • from 14/03/1995 to 24/01/2000 (Representative-Italy)
  • from 05/11/1992 to 04/11/1993 (Substitute-Italy)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet