Mátyás EÖRSI

Mátyás  EÖRSI Representative
Deputy
Alliance of Free Democrats
Hungarian National Assembly
Kossuth Lajos tér 1-3 HU - 1357 - Budapest
BE Hungary


Assembly Member

  • from 22/06/1998 to 21/05/2010 (Representative-Hungary)
  • from 03/10/1994 to 23/06/1997 (Representative-Hungary)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet