Abdülkadir ATEŞ

Abdülkadir  ATEŞ Representative
Deputy
Republican People's Party
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)
Bakanlıklar TR - 06543 - ANKARA
BE Turkey


Assembly Member

  • from 27/01/2003 to 21/01/2008 (Representative-Turkey)
  • from 30/01/1995 to 01/01/1996 (Representative-Turkey)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet