Irena BELOHORSKÁ

Irena  BELOHORSKÁ Representative
Deputy
Movement for Dem. Slovakia
Kancelária Národnej rady SR
Námestie A. Dubčeka 1 SK - 812 80 - Bratislava
BE Slovak Republic


Assembly Member

  • from 31/03/2003 to 04/10/2004 (Representative-Slovak Republic)
  • from 30/01/1995 to 27/01/2003 (Representative-Slovak Republic)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet