Miloš MELČÁK

Miloš  MELČÁK Representative
Deputy

Poslanecká sněmova Parlamentu
Sněmovní 4 CZ - 118 26 - Praha 1
BE Czech Republic


Assembly Member

  • from 03/09/2002 to 04/10/2010 (Representative-Czech Republic)
  • from 23/09/1996 to 04/11/1998 (Substitute-Czech Republic)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet