Pernille FRAHM

Pernille  FRAHM Representative
Member of the Folketing
Socialist People's Party
Folketinget
Christiansborg Slot DK - 1240 - Copenhagen
BE Denmark


Assembly Member

  • from 21/01/2008 to 25/11/2011 (Representative-Denmark)
  • from 20/04/1998 to 20/09/1999 (Representative-Denmark)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet