Gábor Tamás NAGY

Gábor Tamás  NAGY Substitute
Deputy
Fidesz Hungarian Civic Union
Hungarian National Assembly
Kossuth Lajos tér 1-3 HU - 1357 - Budapest
BE Hungary


Assembly Member

  • from 21/05/2010 to 22/06/2014 (Substitute-Hungary)
  • from 22/06/1998 to 24/06/2002 (Substitute-Hungary)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet