Francis AGIUS

Francis  AGIUS Representative
Deputy
Nationalist Party
House of Representatives
Freedom Square MT - VLT 1111 - Valletta
BE Malta


Assembly Member

  • from 23/06/2008 to 21/04/2013 (Representative-Malta)
  • from 25/01/1999 to 23/06/2003 (Substitute-Malta)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet