Jonas ČEKUOLIS

Jonas  ČEKUOLIS Representative
Deputy
Liberal and Centre Union
Seimas of the Republic of Lithuania
Gedimino 53 LT - 01109 - Vilnius-2
BE Lithuania


Assembly Member

  • from 22/01/2007 to 21/01/2008 (Representative-Lithuania)
  • from 09/11/2000 to 31/12/2005 (Representative-Lithuania)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet