Per DALGAARD

Per  DALGAARD Representative
Member of the Folketing
Danish People's Party
Folketinget
Christiansborg Slot DK - 1240 - Copenhagen
BE Denmark


Assembly Member

  • from 20/11/2009 to 25/11/2011 (Representative-Denmark)
  • from 21/01/2002 to 18/03/2005 (Representative-Denmark)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet