Ljiljana MILIĆEVIĆ

Ljiljana  MILIĆEVIĆ Substitute

Serb Democratic Party (SDS)

  -
BE Bosnia and Herzegovina


Assembly Member

  • from 04/10/2010 to 24/01/2011 (Substitute-Bosnia and Herzegovina)
  • from 27/01/2003 to 22/01/2007 (Representative-Bosnia and Herzegovina)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet