Kaarina DROMBERG

Kaarina  DROMBERG Representative
Member of Parliament
National Coalition
Eduskunta
Parliament of Finland FI - 00102 - Helsinki
BE Finland


Assembly Member

  • from 27/05/2003 to 16/04/2007 (Representative-Finland)
  • from 22/04/1991 to 24/06/2002 (Substitute-Finland)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet