Oskars KASTĒNS

Oskars  KASTĒNS Substitute
Deputy
Latvia's First Party/Latvia's Way
Saeima of the Republic of Latvia
Jēkaba iela, 11 LV - 1811 - Rīga
BE Latvia


Assembly Member

  • from 13/03/2009 to 24/01/2011 (Substitute-Latvia)
  • from 26/04/2004 to 22/01/2007 (Substitute-Latvia)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet