Ivan BRAJOVIĆ

Ivan  BRAJOVIĆ Representative

Social Democratic Party
Skupština Crne Gore
Bulevar Svetog Petra Cetinjskog 10 ME - 81000 - Podgorica
BE Montenegro


Assembly Member

  • from 25/06/2007 to 28/09/2009 (Representative-Montenegro)
  • from 26/04/2004 to 04/06/2006 (Substitute-Montenegro)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet