Antti KAIKKONEN

Antti  KAIKKONEN Representative
Member of Parliament
Centre Party
Eduskunta
Parliament of Finland FI - 00102 - Helsinki
BE Finland


Assembly Member

  • from 04/10/2004 to 21/06/2015 (Representative-Finland)
  • from 27/05/2003 to 25/11/2003 (Substitute-Finland)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet