Rodica Mihaela STĂNOIU

Rodica Mihaela  STĂNOIU Representative
Senator
Parti Social Démocrate
Senatul României
Calea 13 Septembrie 1-3 RO - 050711 - Bucarest
BE Romania


Assembly Member

  • from 18/03/2005 to 16/03/2007 (Representative-Romania)
  • from 26/01/1998 to 22/01/2001 (Representative-Romania)

Working language: French

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet