Ştefan GLĂVAN

Ştefan  GLĂVAN Representative
Deputy
Parti humaniste roumain
Camera Deputatilor
Strada Izvor 2-4 RO - 050563 - Bucarest
BE Romania


Assembly Member

  • from 18/03/2005 to 26/01/2009 (Representative-Romania)
  • from 27/01/1997 to 22/01/2001 (Substitute-Romania)

Working language: French

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet