Paschal MOONEY

Paschal  MOONEY Substitute
Senator
Fianna Fáil
Seanad Éireann
Leinster House, Kildare Street IE - - Dublin 2
BE Ireland


Assembly Member

  • from 23/01/2006 to 23/11/2007 (Substitute-Ireland)
  • from 23/09/2002 to 17/01/2005 (Substitute-Ireland)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet