Ryszard BENDER

Ryszard  BENDER Representative
Senator
Droit et Justice
Chancellery of the Senate
ul. Wiejska 4/6/8 PL - 00-902 - Warszawa
BE Poland


Assembly Member

  • from 23/01/2006 to 23/01/2012 (Representative-Poland)
  • from 03/02/1992 to 24/01/1994 (Substitute-Poland)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet