Humberto AGUILAR CORONADO

Humberto  AGUILAR CORONADO Substitute
Senator
PAN
Senado de la República
Av. Paseo de la Reforma No. 135 MX - 06030 - México
BE Mexico


Assembly Member

  • from 29/09/2008 to 01/10/2012 (Substitute-Mexico)
  • from 02/10/2006 to 16/04/2007 (Observer-Mexico)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet