Milica MARKOVIĆ

Milica  MARKOVIĆ Representative

Alliance of Independent Social Democrats

  -
BE Bosnia and Herzegovina


Assembly Member

  • from 20/06/2011 to 20/01/2019 (Representative-Bosnia and Herzegovina)
  • from 22/01/2007 to 11/04/2011 (Representative-Bosnia and Herzegovina)

Working language: French

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet