Borjana KRIŠTO

Borjana  KRIŠTO Representative

Croatian Democratic Union

  -
BE Bosnia and Herzegovina


Assembly Member

  • from 03/10/2011 to 20/01/2019 (Representative-Bosnia and Herzegovina)
  • from 22/01/2007 to 16/04/2007 (Representative-Bosnia and Herzegovina)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet