Onsmane DIOP-SOCÉ

Onsmane  DIOP-SOCÉ Representative
Senator
S.F.I.O.
Sénat
Palais du Luxembourg, 15 rue de Vaugirard FR - 75291 - Paris cedex 06
BE France


Assembly Member

  • from 14/09/1959 to 18/01/1962 (Representative-France)
  • from 13/08/1949 to 30/05/1952 (Representative-France)

Working language: French

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet