Mladen IVANIĆ

Mladen  IVANIĆ Substitute

Party of Democratic Progress of Republika Srpska

  -
BE Bosnia and Herzegovina


Assembly Member

  • from 03/10/2011 to 25/01/2015 (Substitute-Bosnia and Herzegovina)
  • from 16/04/2007 to 11/04/2011 (Representative-Bosnia and Herzegovina)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet