Oľga NACHTMANNOVÁ

Oľga  NACHTMANNOVÁ Representative
Deputy
SMER - Social Democracy
Kancelária Národnej rady SR
Námestie A. Dubčeka 1 SK - 812 80 - Bratislava
BE Slovak Republic


Assembly Member

  • from 25/06/2012 to 22/01/2017 (Representative-Slovak Republic)
  • from 01/10/2007 to 04/10/2010 (Representative-Slovak Republic)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)