Magnús Orri SCHRAM

Magnús Orri  SCHRAM Substitute
Deputy
Social Democratic Alliance
Althingi - Parliament of Iceland
Austurstræti 8-10 IS - 150 - Reykjavik
BE Iceland


Assembly Member

  • from 23/04/2012 to 23/06/2013 (Substitute-Iceland)
  • from 29/05/2009 to 23/01/2012 (Substitute-Iceland)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet