Martin FRONC

Martin  FRONC Representative
Deputy
KDH - Christian Democratic Movement
Kancelária Národnej rady SR
Námestie A. Dubčeka 1 SK - 812 80 - Bratislava
BE Slovak Republic


Assembly Member

  • from 22/04/2013 to 19/06/2016 (Representative-Slovak Republic)
  • from 04/10/2010 to 25/06/2012 (Representative-Slovak Republic)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)