Rom KOSTŘICA

Rom  KOSTŘICA Representative
Deputy
TOP 09 and Mayors
Poslanecká sněmova Parlamentu
Sněmovní 4 CZ - 118 26 - Praha 1
BE Czech Republic


Assembly Member

  • from 29/09/2014 to 21/01/2018 (Representative-Czech Republic)
  • from 04/10/2010 to 26/01/2014 (Substitute-Czech Republic)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet