Marie KRARUP

Marie  KRARUP Representative
Member of the Folketing
Danish People's Party
Folketinget
Christiansborg Slot DK - 1240 - Copenhagen
BE Denmark


Assembly Member

  • from 22/01/2018 to 20/01/2019 (Representative-Denmark)
  • from 25/11/2011 to 08/11/2012 (Representative-Denmark)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet