Bassam SALHI

Bassam  SALHI Substitute
Representative
Al-Badeel
Palestinian Legislative Council
P.O. Box 1930 PS - - Ramallah
BE Palestine


Assembly Member

  • from 03/02/2013 to 24/01/2016 (Substitute-Palestine)
  • from 23/01/2012 to 20/01/2013 (Substitute-Palestine)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet