Bernadett SZÉL

Bernadett  SZÉL Substitute
Deputy
LMP Politics can be different
Hungarian National Assembly
Kossuth Lajos tér 1-3 HU - 1357 - Budapest
BE Hungary


Assembly Member

  • from 30/09/2013 to 22/06/2014 (Substitute-Hungary)
  • from 09/03/2012 to 20/01/2013 (Substitute-Hungary)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet