Marjolein FABER-van De KLASHORST

Marjolein  FABER-van De KLASHORST Substitute
Senator
Party for Freedom (PVV)
Senate - Eerste Kamer der Staten Generaal
Postbox 20017 NL - 2500 EA - The Hague
BE Netherlands


Assembly Member

  • from 10/03/2017 to 25/06/2017 (Substitute-Netherlands)
  • from 21/01/2013 to 26/11/2015 (Substitute-Netherlands)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet