David CRAUSBY

David  CRAUSBY Representative
Deputy
Labour
House of Commons
 GB - SW1A 0AA - London
BE United Kingdom


Assembly Member

  • from 27/11/2015 to 23/11/2017 (Representative-United Kingdom)
  • from 21/01/2013 to 07/11/2015 (Substitute-United Kingdom)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet