Michele NICOLETTI

Michele  NICOLETTI Representative
Deputy
Partito Democratico
Camera dei deputati
Palazzo Montecitorio IT - 00186 - Roma
BE Italy


Assembly Member

  • from 28/06/2013 to 03/09/2018 (Representative-Italy)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

President of the Assembly

  • from 22/01/2018 to 24/06/2018

Declarations of interests

  • No declaration available yet