Sandra ZAMPA

Sandra  ZAMPA Representative
Deputy
Partito Democratico
Camera dei deputati
Palazzo Montecitorio IT - 00186 - Roma
BE Italy


Assembly Member

  • from 09/10/2017 to 03/09/2018 (Representative-Italy)
  • from 28/09/2015 to 08/10/2017 (Substitute-Italy)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet